Connect with Us

Ylli i Interit poston foto nga shtrati, shoku i ekipit i bën komentin epik (foto)

Seria A

Ylli i Interit poston foto nga shtrati, shoku i ekipit i bën komentin epik (foto)

Publikuar

-

Romelu Lukaku po përjeton momente mjaft të mira tek Interi në fushën e lojës, por belgut po ecën mjaft mirë edhe me jetën në përgjithësi.

Së fundmi, sulmuesi belg ka postuar një foto nga shtëpia e tij, saktësisht nga dhoma e gjumit.

“Apartament i ri, shtrat i ri”, shkruan Lukaku. Mes shumë komenteve spikat ai i bashkëlojtarit të tij tek Interi, Andrea Ranocchia, i cili shkruan “A është për 15 veta?”

Ky koment i mbrojtësit italian mori pëlqime të shumta dhe u bë menjëherë hit në rrjetet sociale. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: