Connect with Us

E mbani mend Elton Dokun? Ai është rikthyer në Superligë dhe ka firmosur me ekipin e ri

Sport

E mbani mend Elton Dokun? Ai është rikthyer në Superligë dhe ka firmosur me ekipin e ri

Publikuar

-

Flamurtari afron një portier të ri. Artion Bakaj, është portieri i ri qe është afruar te kuqezinjtë. Bakaj ka luajtur më parë në Itali me moshat. I riu nëse e kalon provën, mund të jetë portieri i tretë i Flamurtarit.

Flamurtari afron mbrojtësin Elton Doku, i cili më parë ka qenë pjesë e Laçit. Mbrojtësi ka pasur më herët aventurë edhe te Kukësi, Partizani, Kastrioti, Skënderbeu dhe Luftëtari. Doku ka pasur aventurë edhe në Gjermani te KSV Vatan Sport.

Nga ana tjetër, ka ende paqartësi të madhe se si do të veprohet me borxhin e Kristian Sirgit. Vlonjatët i detyrohen 40 mijë euro. Prej borxhit të rumunit është bllokuar edhe merkatoja. Burime pranë klubit i thanë dje “Panorama Sport”, se janë pranë një zgjidhjeje.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: