Connect with Us

Mourinho thurr planin/ Hakmerret keq ndaj ish-ekipit të tij

Premier Liga

Mourinho thurr planin/ Hakmerret keq ndaj ish-ekipit të tij

Publikuar

-

Kur në krye të stolit ke një si Jose Mourinho gjithmonë mund të presësh surpriza! Trajneri portugez po mendon për merkaton dhe ka hedhur sytë tek ish-ekipi i tij i Chelseas. Portugezi po mendon një hakmarrje të ëmbël ndaj bluve të Londrës.

Willian kaloi nga Anzhi te Chelsea, por pas tij ishin dhe “Spursat”. Blutë e Londrës u treguan më të shpejtë në atë periudhë, por duket se ekipi i Mourinhos po mendon të rrëmbejë falas lojtarin.

Sulmuesit të krahut i përfundon kontrata në verë dhe deri tani nuk ka diskutime për rinovim. Lampard e do në skuadër, por drejtuesit kanë vendosur ta largojnë futbollistin. Willian nga krahu tjetër është i hapur për ndonjë eksperiencë të re dhe Tottenhami mund të jetë ekipi i duhur

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Dënimi i Man. Cityt, Mourinho ka një kërkesë/ Dua titullin kampion të vitit 2018

Publikuar

-

Anglia është goditur nga një dënim i Manchester Cityt ditët e fundit dhe të gjithë trajnerët kanë komentuar në lidhje me këtë gjë. As Jose Mourinho, nuk mund të mungonte, por reagimi i tij, ka pasur një batutë që ka marrë shumë vëmendje në media. Skuadra e Pep Guardiola e përfundoi atë sezon me një […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Arsenali shkatërroi 4-0 “Qymyrxhinjtë”/ Video: Goli i Ozil thyen rekord në Premier League

Publikuar

-

Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente rrjetën. Por kjo nuk është e gjitha, plot 35 prekje janë bërë në aksionin […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Tottenhami fiton në frymën e fundit/ Tërbohet Mourinho

Publikuar

-

Tottenham ka marrë një fitore dramatike me shifrat 2-3 ndaj Aston Villës në transfertë. Ekipi i drejtuar nga Jose Mourinho festoi pikërisht në minutën e fundit të ndeshjes, me Son që ishte heroi i “Gjelave”. Pjesa e parë nisi me protagonist Toby Alderëeireld. Mbrojtësi belg fillimisht shënoi një autogol në minutën e 9-të, ndërsa në […]

LEXO TE PLOTE