Connect with Us

Ishte “gogoli” i sulmuesve, nuk do ta besoni sa ka fituar në poker ish-futbollisti i Realit

La Liga

Ishte “gogoli” i sulmuesve, nuk do ta besoni sa ka fituar në poker ish-futbollisti i Realit

Publikuar

-

E mbani mend Tomas Gravesen, ish-mesfushorin e Realit të Madridit. Edhe pse ka 10-vjet që është tërhequr nga futbolli, ai vazhdon të jetë protagonist në media.

Danezi është një ndër figurat më të njohura të kazinove në vend duke qenë se në 10 vite ka fituar plot 100 milionë dollarë në tavolinat e pokerit, ndërsa humbjet kanë qenë 61 milionë.

Gjithsesi, fakti që bilanci personal është ende fitimtar dhe ai noton në miliona, shumë shpesh ka qenë edhe shënjestër e vajzave seksi, një tjetër ves i Gravesenit, i cili gjithsesi ka vendosur që të vërë kokën në vend.

Pas flirtit me aktoren Kira Igers, ish-mesfushori ka vendosur që të martohet me modelen Kamila Pirsi, e cila për të shmangur tradhtitë ka vendosur që ta shoqërojë “gogolin” Gravesen në çdo tavolinë pokeri ku ai luan.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Ramos totalisht i dëshpëruar/ Zbulohen fjalët e kapitenit të Realit, pasi City shënoi golin e dytë në “Bernabeu”

Publikuar

-

Reali mori një humbje tronditëse një natë më parë ndaj Manchester Cityt 1-2, me këta të fundit që hodhën një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit në çerekfinale. Madrilenët po udhëhiqnin deri në minutën e 78-të 1-0, por dy gola të shpejtë të miqve përmbysën gjithçka. Gabriel Jesus në të 78-tën dhe De Bruyne në të […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Perez “heq qafe” dështakun e madh dhe përgatit 126 milionë euro për yllin e Liverpoolit

Publikuar

-

Real Madridi beson se mund ta joshë Mohamed Salah, që ta lërë Liverpool për një marrëveshje 126 milionë euro. Të paktën kështu pretendon “El Desmarque”, një media pranë klubit të bardhë. Sulmuesi egjiptian ka qenë prej kohësh i lidhur me “Los Blancos”. Në “Santiago Bernabeu”, atë e shohin si një alternativë më të lirë se […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona e përgjysmuar, shans ideal për Manajn

Publikuar

-

Nga

Barcelona e pagoi shumë shtrenjtë barazimin e arritur në “San Paolo” kundër Napolit. Ekipi katalanas u kthye nga Italia me dy lojtarë të pezulluar për shkak të kartonëve dhe një të dëmtuar. Vazhdojnë problemet për Kike Setienin, i cili duhet të bëjë “shpikje” për të ndërtuar një formacion. Serxho Buskets shkoi në Napoli me rrezikun […]

LEXO TE PLOTE