Connect with Us

PSG fiksohet keq pas shokut të Hysajt/ I ofron pagë të frikshme

Seria A

PSG fiksohet keq pas shokut të Hysajt/ I ofron pagë të frikshme

Publikuar

-

Pas Man. City-t, Man. United dhe Realit, garës për transferimin e Kalidou Koulibaly i është shtuar edhe PSG-ja.

“Foot Mercato” raporton se gjiganti francez kanë nisur kontaktët me agjentin e senegalezit për ta bindur atë që të zgjedhë parisienët. PSG i ofron mbrojtësit të Napolit, një rrogë vjetore prej 12 milionë eurosh plus bonuset, shumë më tepër nga ajo që i ofron Napoli, por edhe ekipet e tjera të interesuara për të.

Largimi i Koulibaly në fund të sezonit nga Napoli është i sigurt, ndërsa gara për transferimin e tij sa vjen e bëhet më e nxehtë. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Futbollisti i klubit të Serisë A dyshohet se është prekur nga Coronavirusi, ja çfarë ndodh në stërvitje

Publikuar

-

Coronavirusi ka tmerruar Italinë dhe sidomos rajonin e Lombardisë, ku janë shfaqur edhe rastet më të shumtë të të prekurve. Deri më tani janë mbi 520 të prekur dhe 14 viktima në Itali. Virusi nuk ka kursyer edhe futbollin, teksa është konfirmuar një futbollist, i cili luan në Serie C me Coronavirus, ndërsa dyshohet edhe […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Donte të bënte foto me Ronaldon, tifozi e pëson keq (video)

Publikuar

-

Juventusi u mposht nga Lyon dhe normalisht humori te lojtarët bardhezi nuk ishte i mirë. Kjo u pa edhe te Cristiano Ronaldo, kur në një moment në fushë u fut një tifoz i cili donte të takonte idhullin e tij. Djaloshi shkoi me vrull drejt portugezit, i cili shihet me nerva. Ronaldo mundohet ta trembë […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi çalon në Champions, Lyoni kënaqet me një gol

Publikuar

-

Një gol i Lucas Tousart pas gjysmë ore lojë vendosi ndeshjen mes Lyon dhe Juventusit. Francezët ia dolën të fitojnë ndeshjen e parë në shtëpi dhe kualifikimi i bardhezinjve të Sarrit vështirësohet pas kësaj humbje. Skuadra e Rudi Garcia dominoi pjesën e parë përballë një Juventusi kaotik dhe ia doli të gjente golin e avantazhit. […]

LEXO TE PLOTE