Connect with Us

Tifozi i thotë se burri i saj ka dalë në pension/ Foto: Gruaja e sulmuesit të njohur ia “mbyll gojën” me këtë përgjigje

Seria A

Tifozi i thotë se burri i saj ka dalë në pension/ Foto: Gruaja e sulmuesit të njohur ia “mbyll gojën” me këtë përgjigje

Publikuar

-

Federica Nargi ka shpërndarë plot krenari në rrjetet sociale disa foto të koleksionit të saj “Verë 2020”. Modeli i saj i veçantë është Alessandro Matri, që ka pozuar për të i veshur me një kostum veror.

Komplimentet nga ndjekësit ishin të shumta, por kishte ndonjë syresh, që hodhi ndonjë kunj. Një tifoz e akuzonte Matrin se kishte shkuar të Brescia për të dalë në pension, por Federica nuk ia përtoi në përgjigjen e saj:

“Rri i qetë, sepse ka ardhur te Brescia me dëshirën e madhe për të luajtur, sigurisht jo për të qëndruar në stol. Më mirë hesht dhe shko bëj ndonjë punë…”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: