Connect with Us

Përballja ndaj Skënderbeut, Trashi kërcënon korçarët. Shikoni mesazhin e futbollistit të Partizanit

Sport

Përballja ndaj Skënderbeut, Trashi kërcënon korçarët. Shikoni mesazhin e futbollistit të Partizanit

Publikuar

-

Minifaza përgatitore e zhvilluar në Antalia pritet që t’u shërbejë shumë kampionëve në fuqi për pjesën e dytë të sezonit. Ndonëse u mundën në dy ndeshjet miqësore të luajtura në Turqi, për kampionët në fuqi minifaza ka shkuar mirë dhe janë të kënaqur që gjithçka ka shkuar mirë.

partizani

Të kuqtë ndihen të karikuar dhe tani fokusi është përqendruar te pjesa e dytë e sezonit, i cili nis të martën në Korçë ndaj Skënderbeut.

I këtij mendimi është edhe mbrojti i Partizanit, Lorenc Trashi, i cili mesazhin e tij për rivalët e përcjell me një postim në rrjetet sociale. “Të kënaqur që gjithçka shkoi mirë gjatë periudhës përgatitore. Kthehemi më të fokusuar”.

 

Ky është mesazhi që përcjell Trashi pas kthimit të Partizanit nga minifaza përgatitore në Turqi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: