Connect with Us

Sfida me Partizanin, tifozët e Skënderbeut bëjnë njoftimin e rëndësishëm

Sport

Sfida me Partizanin, tifozët e Skënderbeut bëjnë njoftimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Pushimet janë lënë pas për ekipet e Superiores, që do të vazhdojnë kampionatin në mesjavë. Ndeshje të bukura do të rikthehen menjëherë për sportdashësit, ku veçohet përballja mes Skënderbeut dhe Partizanit.

Korçarët po tregojnë se me Ilir Dajën në krye nuk do të dorëzohen, pavarësisht momentit jo të mirë. Ndërkohë Partizani do të ketë debutimin për këtë sezon të ri të trajnerit Sormani, që është rikthyer te stoli i të kuqëve pas shumë kohësh.

Tifozët e Skënderbeut, më saktësisht “UED” njoftojnë se do të jenë prezent për të mbushur stadiumin në këtë sfidë, pavarësisht të gjitha vështirësive. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: