Connect with Us

Modelja shqiptare e “Play Boy” i befason të gjithë, zbulon skuadrën e zemrës

Seria A

Modelja shqiptare e “Play Boy” i befason të gjithë, zbulon skuadrën e zemrës

Publikuar

-

Modelja shqiptare Delfina Aziri ka realizuar një tjetër set fotografik mjaft “të nxehtë”, duke tërhequr vëmendjen e miliona fansave nëpër botë.

Bukuroshja që është bërë pjesë edhe e revistës së famshme “Play Boy”, ka zbuluar se është një tifoze e Fiorentinës, të cilën e ka ndjekur edhe në stadium, në disa raste.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Igli Tare bëhet gati për një super goditje, bën pazar te Barcelona

Publikuar

-

Nga

Igli Tare ka misionin e vështirë të formojë një Lacio të denjë për të shkuar sa më larg sezonin e ardhshëm në Champions League, një kompeticion, të cilin bardhekaltrit nuk e prekin prej dekadash. Kështu, në Romë duhet të vijnë emra me peshë që e njohin mirë atë kompeticion dhe kanë qenë pjesë e pandashme […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Lazio do me çdo kusht Kumbullën, fut mik Thomas Strakoshën

Publikuar

-

Nga

Të marrësh Marash Kumbullën në merkaton e radhës që do të hapet për tregun europian, nuk është e lehtë, aspak. Emri i këtij futbollisti po qarkullon kudo në kampionatet dhe ekipet më të mira, veçse në “Ligue 1”. Nga Dortmundi te Inter dhe Manchester United me Manchester City, duke lënë jashtë listës dhe pa përmendur […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Italia regjistroi numrin rekord të vdekjeve, Tare i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Igli Tare ka folur për situatën e pazakontë në të cilën gjendet Italia. Në vendin fqinj vazhdon të ketë një numër të madh vdekjesh. Gjatë këtyre ditëve të fundit është pritur edhe përmirësimi i situatës, por që nuk po ndodh kurrë. Italia ka publikuar vetëm para pak minutash shifrën zyrtare dhe atje numërohet rekordi më […]

LEXO TE PLOTE