Connect with Us

Dëmtimi në sfidën nda Bolonjës, mësohet gjendja e Marash Kumbullës

Kombëtare

Dëmtimi në sfidën nda Bolonjës, mësohet gjendja e Marash Kumbullës

Publikuar

-

Dëmtimi i pësuar nga talenti i Kombëtares Marash Kumbulla në ndeshjen e kësaj fundjave me Veronën, krijoi shumë panik pasi mbrojtësi u detyrua t’i nënshtrohej vizitave të hollësishme mjekësore pasi kërkoi zëvendësim. Lojtari pësoi një goditje në fytyrë dhe kishte mjegullim shikimi, ndaj doli nga fusha e lojës që në minutat e parë të ndeshjes ndaj Bolonjës.

Verona vendosi ta mbante nën vëzhgim të mjekëve gjatë një nate, duke konfirmuar se kishte pësuar një traumë.

Megjithatë, duket se gjithçka ka kaluar dhe kjo konfirmohet nga fakti se futbollisti është rishfaqur sot në stërvitje me skuadrën e tij. Ai ka qenë pjesë e grupit të futbollistëve që janë stërvitur normalisht.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: