Connect with Us

Ka fituar miliona dollarë, sportisti i njohur përfundon si i pastrehë

Të tjera

Ka fituar miliona dollarë, sportisti i njohur përfundon si i pastrehë

Publikuar

-

Delonte West ka luajtur për 10 sezone në NBA, kampionatin më spektakolar të basketbollit në botë.

Ka qenë shok skuadre me LeBron James te Cleveland Cavaliers dhe ka qenë prezent në më shumë se 400 ndeshje. Në karrierë ka fituar rreth 16 milionë dollarë, por problemet psikologjike dhe varësia nga droga e kanë lënë të pastrehë.

Në mediat amerikane po qarkullojnë disa video ku Delonte West thotë se është dhunuar në rrugët e Uashingtonit.

“Erdhi drejt meje me një armë, unë po ecja në rrugë”, dëgjohet të thotë ish-basketbollisti. Kur pyetet për më tepër detaje, ai përsërit vetëm një frazë: “Nuk më plas fare”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

E bujshme/ Legjenda e Rejnxhërs nuk i kursen lëvdatat për yllin shqiptar

Publikuar

-

Nga

Florian Kamberi i ka bërë të gjithë për vete në klubin e Rejnxhërs, në të cilin u transferua vetëm në merkaton e janarit nga Hibernian. Megjithatë, koha e shkurtër në dispozicion dhe ndeshjet e pakta, nuk kanë qenë një pengesë për sulmuesin shqiptar i cili ka treguar aftësitë e tij duke marrë komplimente nga trajneri […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Amir Rrahmani në lidhje me bukuroshen shqiptare?

Publikuar

-

Nga

Futbollistët dhe vajzat e showbizit jo vetëm në Shqipëri janë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, kjo për shkak edhe të lidhjeve të shpeshta që krijojnë me njëri-tjetrin. Së fundmi kanë plasur aludimet mbi një romancë mes kapitenit të Kosovës Amir Rrahmanit dhe aktores shqiptare Ana Lika. Gjithçka ka nisur pas fotove të […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kamberi i jashtëzakonshëm/ Rangersi kualifikohet më tej në Europa League

Publikuar

-

Nga

Rangersi ka arritur që të kualifikohet më tej në “Europa League”, duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Bragës. Goli i vetëm i takimit erdhi nga një zbritje me sprint të fuqishëm nga Kent në kundërsulm, që e kaloi bukur portierin me të majtën e tij. Ndërkohë Hagi kishte gabuar nga 11-metërshi në fundin e pjesës […]

LEXO TE PLOTE