Connect with Us

Ka gol në “Niko Dovana”/ Shënon lojtari i futur nga stoli

Super Liga

Ka gol në “Niko Dovana”/ Shënon lojtari i futur nga stoli

Publikuar

-

Sapo është shënuar goli i parë në “Niko Dovana” në ndeshjen mes Teutës dhe Laçit.

Pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola, ndërsa goli i parë i takimit është shënuar në minutën e 52′.

Goditje këndi për kurbinasit, topi shkon te Turkaj, i cili kërcen, gjuan me kokë dhe dërgon topin në rjetë. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Shefi i arbitrave i drejtohet Edi Ramës: Duhet të keni më respekt për sportistët

Publikuar

-

Nga

Shefi i sektorit të arbitrave në FSHF Sokol Jareci i bëri apel kryeministrit Edi Rama që të ndihmojë klubet e futbollit në Shqipëri, ku njësoj si në të gjithë vendet e tjera të botës, ndërprerja e aktiviteteve sportive prej koronavirusit ka rritur dëmin financiar te klubet. Deklaratës së kreut të qeverisë se klubet e futbollit […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Vangjeli: Çdo gjë do rregullohet, ja si e kaloj ditën

Publikuar

-

Nga

Kristi Vangjeli është një nga titullarët e padiskutueshëm të Tiranës këtë sezon. Në një prononcim të shkurtër për “Panorama Sport”, mbrojtësi i bardhebluve foli për situatën aktuale në shqipëri. Pranon se në këtë moment është shumë e vështirë për të folur për futboll, apo diçka tjetër veç Koronavirusit. “Situata duket tejet e vështirë dhe ne […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Egbo: I jam lutur zotit për koronavirusin, do zhduket së shpejti

Publikuar

-

Nga

Emanuel Egbo është duke e udhëhequr Tiranën drejt titullit, teksa duket shumë afër, për shkak të rezultateve të shkëlqyera të arritura deri tani. Megjithatë fati deshi që kampionati të pezullohet për shkak të Koronavirusit dhe rezultatet pozitive të bardhebluve të ndalen, të paktën për pak kohë. Tekniku i bardhebluve ka dhënë një prononcim së fundmi, […]

LEXO TE PLOTE