Connect with Us

Luhet sot Skënderbeu-Partizani, ja sa “Guerrilsa” do jenë sot të pranishëm në stadiumin e Korçë

Sport

Luhet sot Skënderbeu-Partizani, ja sa “Guerrilsa” do jenë sot të pranishëm në stadiumin e Korçë

Publikuar

-

Partizani do të luajë në orën 17:00, një ndeshje të vështirë ndaj Skënderbeut në transfertë.Kjo do të jetë ndeshja e parë e të kuqve për këtë vit dhe bëhet edhe më interesante, pasi do jetë e para zyrtare e Sormanit.

Tifozët e Partizanit nuk do ta lenë skuadrën vetëm, për ndeshjen ndaj Skënderbeut dhe mësohet se drejt Korçës janë nisur 5 autobusa dhe disa makina të vogla me tifozë.

Ndërsa deri dje në mbrëmje ishin shitur 1500 bileta për tifozët e Skënderbeut.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: