Connect with Us

Prezantimi te Barcelona, Bare tall keq Manajn

Kombëtare

Prezantimi te Barcelona, Bare tall keq Manajn

Publikuar

-

Rei Manaj ka kaluar te Barcelona B, teksa ditën e djeshme sulmuesi ka bërë edhe prezantimin tek ekipi i tij i ri.manaj

Shqiptari i kushtoi arkave të klubit katalanas 700 mijë euro, me të cilët ka firmosur deri në vitin 2023. Gjithashtu klubi i ri i ka vënë edhe një klauzolë të frikshme largimi Manajt, teksa klubet që duan ta marrin atë duhet të paguajnë të paktën 50 milionë euro.

Momentin e veçantë në jetën e tij, Manaj e ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale ku nuk kanë munguar as shakatë.
manaj

Në foton e prezantimit te Barça, ajo që bie në sy është një koment ekip i mesfushorit të Kombëtares, Keidi Bare. Ky i fundit në formë e një shakaje i ka komentuar Manajt: “5 universitete ke, sa shpejt e mësove gjuhën”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: