Connect with Us

Skënderbeu-Partizani/ Video: E pabesueshme se çfarë rasti humbet Krasniqi

Super Liga

Skënderbeu-Partizani/ Video: E pabesueshme se çfarë rasti humbet Krasniqi

Publikuar

-

Vazhdon ende 2-1 rezultati në Korçë mes Skënderbeut dhe Partizanit. Vendasit patën mundësinë e artë të shënonin golin e tretë më Krasniqin, por ai gaboi tërësisht para portës.

61’ Kundërsulm i shpejtë i Skënderbeut, Krasniqi në të majtën nis topin për Gripshin që nuk e dërgon në rrjetë, ndërsa më pas as Bregu të cilit i mbërrin rastësisht sfera në këmbë para Hoxhës. Shpërdorojnë korçarët.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Historike/ Ja rekordi që theu Dinamo në Kupat e Europës

Publikuar

-

Nga

Dinamo arriti që afro dy dekada më parë të rikthehet te titulli kampion, nën presidencën e Besnik Sulajt dhe me një skuadër që grumbulloi më të mirët e futbollit shqiptar. Mjafton të përmendësh portierin e tretë të Kombëtares, Ilion Lika, apo dhe sulmin, aty ku kualitete si: Fjodor Xhafa e Daniel Xhafaj, Klodian Asllani apo […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Në Amerikë mahniten nga CV e Daniel Xhafajt, sulmuesi vlonjat me detyrë të rëndësishme në klubin e futbollit

Publikuar

-

Nga

Daniel Xhafaj mbahet mend nga të gjithë pasi ka provuar që të luajë me shumë skuadra, nga më të mirat e vendit tonë, e kudo duke spikatur edhe si shënues apo fitues trofesh. Vlonjati e ka nisur në skuadrën “mëmë”, Flamurtari i Vlorës, me një ekip që synonte titullin dhe Kupën e Shqipërisë në sezonin […]

LEXO TE PLOTE

Sport

“Jam i shqetësuar për rrogat”, Bruno Dita surprizon me deklaratën e fundit

Publikuar

-

Nga

Pas kapitenit të Vllaznisë Gilman Lika një tjetër lojtar që mban shiritin e kapitenit në Kategorinë Superiore jep alarmin për situatën ku ndodhet futbolli shqiptar, ndërsa pranon se është i shqetësuar për rrogat. Bëhet fjalë për mesfushorin e Skënderbeut Bruno Dita i cili në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” i bën thirrje qeverisë të […]

LEXO TE PLOTE