Connect with Us

Supersfida Kukësi-Partizani në “Air Albania”, klubi verilindor publikon çmimet e biletave

Sport

Supersfida Kukësi-Partizani në “Air Albania”, klubi verilindor publikon çmimet e biletave

Publikuar

-

Në datën 26 janar në stadiumin “Air Albania” do të zhvillohet supersfida mes Kukësit dhe Partizanit. Një duel që pritet të krijojë atmosferë elektrizuese!

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, klubi i Kukësit ka njoftuar se prej ditës së nesërme do të dalin në shitje biletat për këtë takim.

Bileta më e shtrenjtë do të kushtojë 3000 lekë përfshirë dhe katering, ndërsa bileta më e lirë do të kushtojë 500 lekë.

Ky takim do të ketë interes të veçantë, pasi të dyja skuadrat janë rivale direkte për titullin kampion.

View this post on Instagram

Njoftim i klubit! Nga dita e nesërme, do të nisë shitja e biletave për ndeshjen që skuadra jonë luan kundër Partizanit në stadiumin "Air Albania", në datën 26 janar, ora 19:00. Çmimet e biletave janë këto: W104 – 3000 lekë (përfshirë edhe katering) W101, W102, W103, W105, W106, W107 – 2000 lekë E1, E2, E3 – 1000 lekë N1, N2, N3, S1, S2, V1 – 500 lekë – Tifozeria mike do të akomodohet në tribunat W105, W106, W107 dhe S1, S2, V1 (Tribuna "Vasillaq Zëri") Biletat mund t'i blini në këto pika: – Dyqani i FSHF, rruga e Elbasanit. 9:00 – 19:00 – Dyqani te stadiumi Selman Stermasi. 9:00 – 18:00 – Dyqani Joma te ETC në katin e dytë! 9:00 – 21:00 – "All In One ltd" Godina 14-15, Ish Fusha e Aviacionit Civil. 9:00 – 20:00

A post shared by F.K. Kukësi (@fkkukesialbania) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Muça jep zgjidhjen: Ja çfarë duhet të ndodhë me kampionatin në këto momente

Publikuar

-

Nga

Do të ishte titulli i parë për ekipin e Beratit në elitën e futbollit shqiptar, por në fakt u fitua nga Tirana e cila festoi të 19-tin. Nëse për beratasit, ndeshja shtesë është e kontestuar dhe sipas tyre u manipulua rregullorja, për kampin bardheblu të asaj kohe, kjo është e papranueshme. Shkëlqim Muça, ish-trajneri i […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Në djall koronavirusi, Napoli dhe Juventusi nisin garën për Vedat Muriqin

Publikuar

-

Nga

Klubi i Fenerbahçes nuk ka vendosur nëse do të shesë apo jo Vedat Muriqin në verë. Por nëse do të nxjerrë në shitje sulmuesin e Kosovës, është e sigurt se për të nuk do të mungojnë ofertat. Sipas mediave në Turqi, disa nga klubet më të njohura në botë janë tashmë në garë për futbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka i thur elozhe Ramës: Gjesti më i bukur, ndihem krenar

Publikuar

-

Nga

Gjesti më i bukur i këtyre ditëve dhe që ka bërë xhiron e rrjetit në Shqipëri dhe në Itali, ishte padyshim dërgimi i 30 mjekëve nga ana jonë. Ashtu siç do të shprehej edhe vetë Rama, kjo ishte një simbolikë e qartë se pavarësisht se jemi një vend i vogël dhe i varfër, nuk harrojmë […]

LEXO TE PLOTE