Connect with Us

Banderola e rëndë e tifozëve, Skënderbeu rrezikon dënimin. Ja çfarë shkruhej

Sport

Banderola e rëndë e tifozëve, Skënderbeu rrezikon dënimin. Ja çfarë shkruhej

Publikuar

-

Skënderbeu ka arritur të fitojë me rezultatin 3-2 ndaj Partizanit, në ndeshjen që dhurojë shumë spektakël, gola dhe emocione. Ndërkohë shumë të zjarrtë ishin edhe tifozët në shkallët e stadiumit, ndërsa fusha është përfshirë nga tymi në disa minuta.

Një banderolë për klubin e Partizanit erdhi nga ana e “UED”, duke ditur historinë e përplasjeve dhe marrëdhënieve mes dy tifozerive. Megjithatë pritet që për Skënderbeun të ketë një dënim nga Komisioni i Disiplinës për sjelljen e tifozëve, por për ta më e rëndësishme mbetet fakti që janë gëzuar me skuadrën e tyre për marrjen e tre pikëve ndaj Partizanit.

PROFESION I SË SHKUARËS DHE SOT VAZHDON. SPIUNIMIN AT I VDEKUR KOPILIT IA TRASHËGON

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: