Connect with Us

Format bombastike, gjyqtarja Emanuela Rusta provokon nga palestra

Sport

Format bombastike, gjyqtarja Emanuela Rusta provokon nga palestra

Publikuar

-

Gjyqtarja seksi Emanuela Rusta di gjithmonë të “ndezë” atmosferën. Në një postim në “Instasory”, ajo ka publikuar një foto në palestër duke shkruar: “Bëj më të mirën”.

Një mesazh ky me kuptim të përgjithshëm! Jo vetëm që është në formë, por tregon edhe një herë format e saj bombastike. Rusta njihet kudo tashmë pasi është e para gjyqtare femër me stemën e FIFA-S, në arenën globale. Arritje kjo që rrallë kush mund t’a bënte.

Kjo nuk është hera e parë që ajo bën postime të tilla, pasi një gjë të tilë mund t’a shohim shpesh. Dashuria për sportin kalon të gjithë kufinjtë dhe këtë Emanuela e ka primare. Në këto ditë të ftohta dimri dhe me mungesën e plazhit, e vetmja mënyrë është ngrejë ”temperaturat” .

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: