Connect with Us

Ylli i Milanit shënon gol brenda dhe jashtë fushe/ Njihuni me të dashurën e tij seksi (foto)

Seria A

Ylli i Milanit shënon gol brenda dhe jashtë fushe/ Njihuni me të dashurën e tij seksi (foto)

Publikuar

-

Theo Hernandez është duke kaluar një formë të shkëlqyer sportive tek skuadra e Milanit.

Mbrojtësi i ardhur nga Real Madridi ka shënuar 6 gola me kuqezinjtë këtë sezon duke tejkaluar pritshmëritë. Përveç aspektit profesional, edhe në anën sentimentale Hernandez po kalon një moment mjaft të mirë. Pas ndarjes nga Adriana Pozueco, mbrojtësi ka gjetur ngushëllim te modelja italiane Elisa De Panicis, e cila sapo është eliminuar nga Grande Fratello Vip.

Ka qenë gazetari Alfonso Signorini që zbuloi këtë detaj, duke deklaruar se “Zemra e Elisës rreh për një anësor të Milanit, Hernandez”, ndërsa vetë bukuroshja u duk e pakënaqur me faktin që marrëdhënia e saj tani u bë publike.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: