Connect with Us

Pësoi dëmtim të frikshëm, futbollistja befason me deklaratën e saj

Sport

Pësoi dëmtim të frikshëm, futbollistja befason me deklaratën e saj

Publikuar

-

Rrjete sociale janë bërë tashmë një pjesë e pandarë e jetës tonë.

Përdoruesit mundohen që të veprimtarin e tyre jetësore ta ndajnë me miqtë dhe shokët. Një gjë të tillë ka bërë edhe Francës Kitching, portierja e Liverpoolit, pësoi një dëmtim “horror” gjatë një seance stërvitore.

Në ballin e saj dallohet një çarje e thellë, që për ta mbyllur është dashur një qepje e gjatë. 21-vjeçarja, e cila për shkak të kësaj truame nuk ishte e pranishme në fitoren 1-0 të Liverpoolit kundër Bristol City në Super League-n e Femrave në Angli, preferoi t’i ndante imazhet me fansat e saj.

“Kë është lëndimi më i keq që kam pësuar si portiere. Tani ndihem më mirë dhe se jam gati të kthehem”, – shkroi në Instagram Kitching, e cila më herët ka luajtur me Chelsean, Watfordin dhe Sheffield Utd.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

“Gol line technology”, ja stadiumi i vetëm shqiptar ku është instaluar

Publikuar

-

Nga

Futbolli i ditëve të sotme ka përqafuar gjithnjë e më shumë teknologjinë, por sërish polemikat nuk janë shmangur. Penallti, kontakte, prekje apo jo prekje të sferës, apo edhe goli po apo jo i shënuar diskutohen shumë. Mirëpo, për të paktën një gjë, në ditët e sotme siguria është më shumë sesa maksimale nëse sfera e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

E bujshme/ Legjenda e Rejnxhërs nuk i kursen lëvdatat për yllin shqiptar

Publikuar

-

Nga

Florian Kamberi i ka bërë të gjithë për vete në klubin e Rejnxhërs, në të cilin u transferua vetëm në merkaton e janarit nga Hibernian. Megjithatë, koha e shkurtër në dispozicion dhe ndeshjet e pakta, nuk kanë qenë një pengesë për sulmuesin shqiptar i cili ka treguar aftësitë e tij duke marrë komplimente nga trajneri […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Koronavirusi ndryshon axhendën e kombëtares, ja ç’do ndodhë me kuqezinjtë

Publikuar

-

Nga

Koronavirusi është kthyer në një problem të madh për Italinë, vend në të cilin infeksioni ka shkaktuar edhe viktima. Nga kjo situatë e vështirë nuk mund të shpëtonte edhe futbolli, teksa në javën e kaluar disa ndeshje u anuluan, ndërsa në këtë javë disa prej sfidave do luhen pa pjesëmarrjen e tifozëve. Ndërkohë, në muajin […]

LEXO TE PLOTE