Connect with Us

Neymar lë pas festat e shfrenuara për ditëlindjen, ja si do ta festojë këtë herë

Sport

Neymar lë pas festat e shfrenuara për ditëlindjen, ja si do ta festojë këtë herë

Publikuar

-

Më 5 shkurt Neymar do të mbushë 28 vjeç. Ndryshe nga herët e tjera, kur e festonte ditëlindjen me festa të shfrenuara, që zgjasin disa ditë, me shumë zhurmë mediatike, këtë herë braziliani duket se është bërë “çun i mirë” dhe do të bëjë një festë të zakonshme dhe mëse normale.

Këtë herë nuk do të ketë festimë në pube apo klube të ndryshme, nuk do të jetë as balerina dhe asgjë tjetër të ekzagjeruar. Braziliani do ta festojë ditëlindjen e tij në një ambjent familjar me familjarët dhe miqtë e tij më të ngushtë.

Ky vendim i Neymar ka ardhur pasi ai do të fokusohet më shumë tek ekipi i PSG-së dhe të japë më të mirë në fushë. Braziliani ka lënë pas inatet e vitit të kaluar me klubin francez dhe duket se do të vazhdojë aty deri në fund të kontratës. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: