Connect with Us

E fundit/ Pas Tottenhamit, në garë për Muriqin hyn edhe gjiganti i Europës

Premier Liga

E fundit/ Pas Tottenhamit, në garë për Muriqin hyn edhe gjiganti i Europës

Publikuar

-

Pas interesimit të Tottenhamit, në garë për të transferuar Vedat Muriqin hyn edhe Man. United.

Sipas raportimeve të “Manchestereveningneës” dhe “Fotosport”, gjiganti i Premier League kërkon të transferojë sulmuesin e Kosovës brenda janarit.

Pak ditë më parë, Tottenhami i dërgoi Fenerbahces një ofertë prej 20 milionë eurosh, por u refuzua direkt. Turqit kërkojnë 30-35 milionë euro për kartonin e sulmuesit shqiptar, i cili po tregon një super formë këtë sezon. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Xherdan Shaqiri largohet nga Liverpooli, gati transferimi te gjigantët e Spanjës

Publikuar

-

Xherdan Shaqiri do të largohet në fund të sezonit nga Liverpool. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen shumë hapësira në formacionin e Jurgen Kloop e skuadra angleze është gati të heq dorë nga shërbimet e tij. Mediat angleze raportuan ditën e djeshme se Liverpool e ka marrë vendimin për lojtarin e do të nxirret në merkato. […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE