Connect with Us

Gjici konfirmon gjobën dhe kërcënon ekipin para sfidës ndaj Partizanit

Sport

Gjici konfirmon gjobën dhe kërcënon ekipin para sfidës ndaj Partizanit

Publikuar

-

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, në intervistën e dhënë për “Panorama Sport” konfirmoi gjobën për ekipin pas barazimit me Luftëtarin.

Gjici u ka kërkuar lojtarëve dhe stafit që të fitojnë me Partizanin, pasi kështu mund të shkohet drejt titullit dhe ekipi shpëton nga gjoba. “Pas ndeshjes që zhvilluam në Gjirokastër, jam shumë i pakënaqur nga lojtarët dhe stafi. Nëse do të fitojnë me Partizanin, s’do të ketë gjoba.

Natyrisht që rrezikohet kampionati me këto ndeshje kështu. Kërkoj reagim që nga ndeshja që vjen, nuk pranoj më asnjë rezultat tjetër përveç fitores”, u shpreh presidenti i Kukësit për gazetën në prag të sfidës me Partizanin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Presidenti i klubit e la në mes të katër rrugëve/ Mbrojtësi i Kombëtares nuk trishtohet: Zoti ka një plan për të gjithë

Publikuar

-

Koronavirusi ka shkatuar një krizë të madhe ekonomike dhe klubi i Sionit ishte ndër të parët që reagoi. Zviceranët i kërkuan lojtarëve të pranonin uljen e rrogave (12350 franga zvicerane, shifër kjo e vlefshme me atë që jepet nga sigurimet shoqërore kur je i papunë), opsion që u kundërshtua nga një pjesë prej tyre. Drejtuesit […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Rama flet për “Tuttosport”: Ja pse bëj tifo për Juven/ Ronaldo dhe Buffon nuk e harrojnë kurrë se nga kanë ardhur

Publikuar

-

Edi Rama i “pushtoi” italianët në dy minuta e njëzet sekonda. Me një gjest shumë fisnik, natyrisht. Kryeministri shqiptar ka dërguar 30 mjekë në ndihmë të fqinjit tonë të përtej Adriatikut, “tridhjetë anëtarë të ushtrisë sonë të vogël me rroba të bardha”, siç vetë Rama i thërret. “Ne nuk jemi të pasur, por as nuk […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Nga Balaj te Çikalleshi, Tirana publikon “perlat” e vitit 2012 (video)

Publikuar

-

Tirana këtë verë ka ditëlindjen e 100-të dhe festimet kanë nisur që tani në këto ditë, që po i përjetojmë në karantinë. Mediet sociale janë opsioni më i mirë për të komunikuar me publikun në këtë periudhë dhe Tirana ka vendosur të kthehet pas në kohë, duke publikuar disa nga golat më të bukur mes […]

LEXO TE PLOTE