Connect with Us

Video/ Atmosferë fantastike, te Bylisi ia marrin këngës

Sport

Video/ Atmosferë fantastike, te Bylisi ia marrin këngës

Publikuar

-

Përqendrim për ndeshjet, por edhe argëtim. Te Bylisi kanë kaluar disa momente gazmore gjatë darkës kur të gjithë lojtarët kanë “detyruar” blerjet e reja që të improvizohen si këngëtarë para pjesës tjetër të skuadrës.

Tashmë në klubet shqiptare është bërë traditë që të gjithë futbollistët e rinj në ekip të shfaqin vlerat e tyre edhe si këngëtarë e të Bylisi nuk i janë shmangur “detyrimit” për t’iu bashkuar kësaj tradite të re.

Ndaj Sallaku, Shkalla, Gonzalez dhe Mercedez kanë treguar talentin e tyre edhe në këtë mënyeë, mes brohoritjeve të shokëve që argëtoheshin me “spektaklin” që po shihnin, sidomos me futbollistët nga Amerika e Jugut që improvizuan edhe koreografi në ato momente.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: