Connect with Us

Vdekja e Kobe Bryant/ Milani merr vendimin e madh

Seria A

Vdekja e Kobe Bryant/ Milani merr vendimin e madh

Publikuar

-

Milani ka vendosur të përkujtojë legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, i cili ndërroi jetë të dielën pas një aksidenti me helikopter, ku humbën jetën edhe 8 njerëz të tjerë, përfshirë edhe vajzën e Bryant, Gianna, 13 vjeç.

Milani do të luajë sot ndaj Torinos në çerekfinalen e Kupës së Italisë dhe në shenjë respekti për Bryant, lojtarët do të zbresin në fushë dhe do të mbajnë në krah shirit të zi.

Gjithashtu, në “San Siro” gjatë nxehmjes së lojtarëve do të publikohen disa momente të legjendës së basketbollit, i cili ishte edhe një fans i madh i Milanit. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Lazio do me çdo kusht Kumbullën, fut mik Thomas Strakoshën

Publikuar

-

Nga

Të marrësh Marash Kumbullën në merkaton e radhës që do të hapet për tregun europian, nuk është e lehtë, aspak. Emri i këtij futbollisti po qarkullon kudo në kampionatet dhe ekipet më të mira, veçse në “Ligue 1”. Nga Dortmundi te Inter dhe Manchester United me Manchester City, duke lënë jashtë listës dhe pa përmendur […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Italia regjistroi numrin rekord të vdekjeve, Tare i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Igli Tare ka folur për situatën e pazakontë në të cilën gjendet Italia. Në vendin fqinj vazhdon të ketë një numër të madh vdekjesh. Gjatë këtyre ditëve të fundit është pritur edhe përmirësimi i situatës, por që nuk po ndodh kurrë. Italia ka publikuar vetëm para pak minutash shifrën zyrtare dhe atje numërohet rekordi më […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

E konfirmon prestigjozja italiane: Hysaj do largohet nga Napoli

Publikuar

-

Nga

Elseid Hysaj dhe Napoli do të ndahen pas daljes nga karantina. Shkodrani prej merkatos së kaluar është folur se do të ndërrojë skuadër, por ajo që është nisur verën e shkuar do të përfundohet tani. Prej shkurtit diskutohet se Hysaj mund të rinovojë me Napolin, por deklaratat e agjentit të tij dhe raportimet e fundit […]

LEXO TE PLOTE