Connect with Us

Mesfushori lë nam/ Video: Kjo është goditja e këndit më qesharake që mund të keni parë ndonjëherë

Sport

Mesfushori lë nam/ Video: Kjo është goditja e këndit më qesharake që mund të keni parë ndonjëherë

Publikuar

-

Nottingham Forest vijon formën e mirë dhe mbrëmjen e kaluar fitoi 0-1 në fushën e Brentford. Klubi i famshëm anglez që ka fituar dy herë Ligën e Kampioneve (1979, 1980) është ngjitur në vendin e tretë në Championship dhe po lufton për t’u rikthyer në Premier League, aty ku mungon prej vitesh.

Ishin minutat shtesë të pjesës së parë kur vendasit fituan një goditje këndi. Mathias Jensen mori përsipër ta ekzekutojë dhe e dreqosi. Danezi nuk preferoi krosin, por zgjodhi të pasonte shkurt për një shok të skuadrës.

Skemë që nuk funksionoi, pasi lojtari danez i Brentford e dërgoi topin në rivënie anësore. Nxitimi bëri të veten, por në fund rezultoi një nga goditjet e këndit më të dështuara.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Gjykata jep sot vendimin për Klodian Duron

Publikuar

-

Nga

Bëri mjaft bujë ditën e djeshme lajmi për arrestimin e ish-futbollistit Klodian Duro. Ish-mesfushori i kombëtares ishte arrestuar për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas. Pas divorcit, ish-bashkëshortja e Duros kishte një urdhër mbrojtje, urdhër i cili u thye nga Duro para pak ditëve dhe në këtë formë u arrestua. Ndërkohë, ditën e sotme gjykata ka […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Kaos te Barcelona, e pëson keq dhe Rei Manaj

Publikuar

-

Nga

Pas një sërë diskutimesh, duket se Barcelona ia ka dalë të bindë Mesin me shokë për reduktimin e pagesave në këtë kohë kriz për shkak të Koronavirusit, ndërsa pjesën e mbetur do e marrin kur situata të qetësohet. Ndërkohë  nga Spanja raportohet se diçka e tillë do ndodhë për gjithë klubin, duke përfshirë edhe ekipin […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Lazio do me çdo kusht Kumbullën, fut mik Thomas Strakoshën

Publikuar

-

Nga

Të marrësh Marash Kumbullën në merkaton e radhës që do të hapet për tregun europian, nuk është e lehtë, aspak. Emri i këtij futbollisti po qarkullon kudo në kampionatet dhe ekipet më të mira, veçse në “Ligue 1”. Nga Dortmundi te Inter dhe Manchester United me Manchester City, duke lënë jashtë listës dhe pa përmendur […]

LEXO TE PLOTE