Connect with Us

“Tërbohet” Guardiola/ I ofron Interit 90 milionë euro për këtë lojtar

Premier Liga

“Tërbohet” Guardiola/ I ofron Interit 90 milionë euro për këtë lojtar

Publikuar

-

Manchester City është duke mos respektuar parashikimet këtë sezon pasi ka humbur dukshëm terren me Liverpoolin kryesues në Premier League.

Kampionët në fuqi të Anglisë kanë treguar shumë luhatje në rezultate. Reparti më delikat është shfaqur mbrojtja dhe trajneri Pep Guardiola i gjendur në këtë situatë po punon që në “Etithat Stadium” të sjelli një futbollist cilësor.

Siç raporton “Daily Star”, City ka gjetur “kurën” për mbrojtjen dhe duket se është Milan Skriniar, lojtari i Interit. Për sllovakun, klubi anglez është i gatshëm për të ofruar 90 milionë euro. Një shifër në fakt që pritet të tundoi drejtuesit zikaltër të cilët duhet të kthejnë një përgjigje për mbrojtësin e pakalueshëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Xherdan Shaqiri largohet nga Liverpooli, gati transferimi te gjigantët e Spanjës

Publikuar

-

Xherdan Shaqiri do të largohet në fund të sezonit nga Liverpool. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen shumë hapësira në formacionin e Jurgen Kloop e skuadra angleze është gati të heq dorë nga shërbimet e tij. Mediat angleze raportuan ditën e djeshme se Liverpool e ka marrë vendimin për lojtarin e do të nxirret në merkato. […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE