Connect with Us

U bë e njohur duke u zhveshur në finalen e Championsit/ Foto: Modelja nderon Kobe Bryant mes dëborës

Sport

U bë e njohur duke u zhveshur në finalen e Championsit/ Foto: Modelja nderon Kobe Bryant mes dëborës

Publikuar

-

Ndarja nga jeta e Kobe Bryant ka sjellë “çmendurinë” e radhës të Kinsey Wolanski.

Bukuroshja ruse ndërpreu për disa momente garën e një skiatori në Kupën e Botës për ski, që po mbahet aktualisht në Schladming të Austrisë.

Me pallton e saj ku shkruhej “RIP KOBE, Legend ” dhe numrin “24”, 23-vjeçarja befasoi të pranishmit, duke u shfaqur thuajse e zhveshur në mes të dëborës.

Wolanski u bë e njohur pasi u fut në fushë gjatë finales të vitit 2019 të UEFA Champions League mes Liverpool dhe Tottenham Hotspur dhe prej asaj kohe ka fituar një famë mjaft të madhe.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: