Connect with Us

Mourinho nuk është “normal”/ Video: Interviston veten në konferencë shtypi

Premier Liga

Mourinho nuk është “normal”/ Video: Interviston veten në konferencë shtypi

Publikuar

-

Tottenham zhvillon një ndeshje shumë të vështirë të dielën. Ekipi i Jose Mourinhos pret në shtëpi Manchester Cityn dhe trajneri portugez ka dhuruar spektaklin e radhës në konferencën për shtyp.

“Special One” ka vendosur mos t’i lodhë gazetarët e pranishëm në sallë dhe ka vendosur të kryejë një “autointervistë”, duke pyetur veten dhe duke u përgjigjur po vetë.

“Pyetja e parë: ‘Po prisni për ndonjë lojtar përpara fundit të merkatos? Jo’. Vazhdojmë me pyetjen e dytë: ‘A je i lumtur me merkaton e klubit tuaj? Po, jam’”, thekson trajneri nga Setubali.

“Pyetja e tretë: ‘Dëshiron një sulmues?’”, thekson Mourinho, i cili nuk i përgjigjet kësaj pyetje duke konfirmuar se Spurs nuk do të bëjnë asnjë afrim në ditën e sotme, që përkon me mbylljen e merkatos së dimrit.

Jose Mourinho just interviewed himself 🤣

Jose Mourinho just interviewed himself 🤣

Gepostet von Bleacher Report Football am Freitag, 31. Januar 2020

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: