Connect with Us

Video: Debutim i jashtëzakonshëm i blerjes së Mourinhos, i shënon Cityt

Premier Liga

Video: Debutim i jashtëzakonshëm i blerjes së Mourinhos, i shënon Cityt

Publikuar

-

Steven Bergwijn debutoi sot me Tottenham dhe sapo ka zhbllokuar ndeshjen me Manchester City. Sulmuesi holandez mori një pasim nga Lucas Moura, stopoi bukur topin me gjoks dhe lëshoi një të djathtë të pakapshme për Ederson në minutën e 63-të.

Gol shumë i bukur i blerjes së janarit, festë e madhe në shkallë dhe dëshpërim nga ana e Pep Guardiolës. Dy minuta më parë miqtë mbeten me një lojtar më pak pas kartonit të dytë të verdhë të ukrainasit Zinchenko.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Xherdan Shaqiri largohet nga Liverpooli, gati transferimi te gjigantët e Spanjës

Publikuar

-

Xherdan Shaqiri do të largohet në fund të sezonit nga Liverpool. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen shumë hapësira në formacionin e Jurgen Kloop e skuadra angleze është gati të heq dorë nga shërbimet e tij. Mediat angleze raportuan ditën e djeshme se Liverpool e ka marrë vendimin për lojtarin e do të nxirret në merkato. […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE