Connect with Us

Droni kap momentin e sikletshëm gjatë ndeshjes/ Video: Tifozi nxjerr organin gjenital

Premier Liga

Droni kap momentin e sikletshëm gjatë ndeshjes/ Video: Tifozi nxjerr organin gjenital

Publikuar

-

Padyshim që futbolli është një ndër sportet më emocionuese në planet, por akoma më emocionuese është fitorja e skuadrës së zemrës me një gol në minutat e fundit. Fitorja e Newcastle kundër Oxford mbrëmjen e djeshme me një gol në minutat e fundit të lojës ka gëzuar pa masë dhe një prej tifozëve i cili bëri një festim epik.

Një prej tifozëve uli pantallonat e tij dhe nxorri organin gjenital, një festim shumë i çuditshëm që nuk ishte parë kurrë. Pas golit të Saint-Maximin në minutën e 116′, lojtarët e Newcastle u afruan pranë tifozëve të tyre për të festuar.

E gjithë skena është regjistruar live nga BBC, ku është evidentuar dhe ky fans i çmendur. Videoja bëri shumë bujë në rrjet me shumë persona të cilët e kritikojnë si dhe shumë të tjerë që e mbështesin. Ky festim e vërteton edhe njëherë emocionin që të jep futbolli.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: