Connect with Us

Video: 7000 dollarë për një biletë, tifozi ia fut gjumit në mes të ndeshjes

Sport

Video: 7000 dollarë për një biletë, tifozi ia fut gjumit në mes të ndeshjes

Publikuar

-

Ditën e hënë u zhvillua finalja e futbollit amerikan NFL. Në finalen e cila ndiqet nga miliona njerëz në të gjithë botën, ekipi i Kansas City Chiefs mposhti San Francisco 49ers me rezultatin 31-20.

Diçka e çuditshme ndodhi gjatë “SuperBowl”, ku një tifoz vendosi të mos ta shikonte sfidën por të merrte një sy gjumë. Tifozi ishte i ulur në një karrige e cila vlente plot 7000 dollarë, por mesa duket në atë moment gjumi ishte më i rëndësishëm.

Videoja më pas u bë virale dhe pati shumë reagime në rrjetet sociale. Dikush shkruan se duhet të jesh i pasur për të fjetur gjatë “SuperBowl”. Një tjetër tifoz ka shkruar se si një njeri mund të flejë gjatë kësaj ndeshje, pasi është eventi më i rëndësishëm i vitit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: