Connect with Us

Wanda Nara provokon sërish, poston foto gjysmë nudo

Sport

Wanda Nara provokon sërish, poston foto gjysmë nudo

Publikuar

-

“Foto e mia provokuese që i hedh në Instagram janë që të ndihem tërheqëse për Ikardin”, kështu do të shprehej Uanda Nara kur pyetej nga gazetarët. Kjo pasi mes tyre ka 7 vite diferencë dhe frika se sulmuesi i PSG-së mund të hedh sytë diku tjetër, detyron këto foto.

Të paktën ky është versioni i Uanda Narës. Së fundmi është hedhur një tjetër pozim gjysmë nudo në “Instagram”. Të shumta janë këto fotografi që gjenden në profilin e saj. Ndërkohë aktualisht është duke jetuar në Itali, ndërsa ndien distancën e madhe me Ikardin që gjendet në Francë, megjithëse shpeshherë gjendet në stadiumin e PSG për ta parë më nga afër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

FOTO/ Kukësi nuk ndalon punimet për stadiumin e ri, shikoni si duket aktualisht

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht masave të ashpra kufizuese për të mbrojtur qytetarët prej koronavirusit, punimet për stadiumin e ri të Kukësit vazhdojnë, por me ritme të ngadalta. Në një njoftim të klubit verilindor bëhet me dije se ritmi i punimeve për stadiumin e ri të nënkampionëve të Shqipërisë po vazhdojnë me staf dhe orar të kufizuar. Situata e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kaos për pagat e Vllaznisë, Kryetarja e Këshillit akuzon për manipulim

Publikuar

-

Nga

Klubi i Vllaznisë është një nga të shumtët që nuk janë privatizuar dhe vazhdojnë të vuajnë keqmenaxhimin e bashkive. Prej muajsh lojtarët dhe punëtorët e klubit nuk po paguhen dhe është krijuar një situatë shumë e vështirë, në një periudhë kur paratë janë një nevojë urgjente në situatën që është shkaktuar nga përhapja e koronavirusit. […]

LEXO TE PLOTE

Sport

“Na shoqëroi policia, ëndrra imë të luaj për…”, rrëfehet Tuci: Na thonë “banda e shqiptarëve”

Publikuar

-

Nga

Një nga të ftuarit e shumtë në emsionin “FanZone” ishte sulmuesi i Shqipërisë U-21, Indrit Tuci, i cili është pjesë e Lokomotivës së Zagrebit në Kroaci, ku luajnë gjithashtu Uzuni, Mersinaj, Çokaj dhe Lirim Kastrati. “Për momentin, ndodhem te shtëpia ime, në Laç. Sapo kam ardhur nga Zagrebi, ku sapo ka rënë edhe tërmeti. Kontaktova […]

LEXO TE PLOTE