Connect with Us

Dy futbollistët e mëdhenj bëhen me fëmijë fiks 9 muaj pas fitores historike ndaj Barcelonës në Champions League

Premier Liga

Dy futbollistët e mëdhenj bëhen me fëmijë fiks 9 muaj pas fitores historike ndaj Barcelonës në Champions League

Publikuar

-

Kanë kaluar 9 muaj dhe një ditë që nga përmbysja historike e Liverpool ndaj Barcelonës në “Anfield Road”. Pas asaj nate magjike, duket se Jordan Henderson dhe Mohammed Salah kanë festuar ashtu siç duhet.

Sipas raportimeve të fundit, kapiteni i “The Reds” është bërë baba për herë të tretë së fundmi, me bashkëshorten e tij që ka lindur një djalë. Gjithashtu, bashkëshortja e Salah ka lindur një vajzë ditën e sotme. Koicidenca qëndron në faktin se dy lojtarët janë bërë me fëmijë, fiks 9 muaj pas përmbysjes me Barcelonën. Duket se mrekullinë e arritur, Henderson dhe Salah e kanë “festuar” edhe në shtëpi…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Merret zyrtarisht vendimi për të ardhmen e Premier League

Publikuar

-

Nga

Kthimi i futbollit dhe Ligës Premier tani nuk ka një datë përfundimtare pas takimit të aksionarëve. Fillimisht futbolli në Angli u pezullua deri më 30 prill për shkak të shpërthimit të coronavirusit, por në një deklaratë të re, Liga Premier thotë se edicioni aktuale do të rifillojë vetëm kur të jetë gjithçka e sigurt. Sipas […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Milot Rashica “i shkel syrin” Jurgen Klopp-it

Publikuar

-

Nga

Milot Rashica padyshim që ka bërë hapa të mëdha në karrierën e tij, teksa nga fillimet te Vushtrria, tani luan  për ekipin e madh gjerman të Verder Bremenit. Me skuadrën nga Bundesliga, sulmuesi ka treguar paraqitje të shkëlqyera, ku është një nga lojtarët më të mirë te ekipit. Për këtë arsye, Rashica ia ka dakë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Çmenduria/ Premier League mund të zhvendoset në Kinë

Publikuar

-

Nga

Një klub i Premierligës raportohet se ka parashtruar idenë ekstreme të përfundimi të sezonit aktual në Kinë. Premierliga është në mesin e shumë ligave të Evropës që ka pezulluar kampionatin si shkaku i koronavirusit. Drejtuesit e kësaj lige janë duke u përgatitur që të premten pasdite të mbajnë një video-konferencë, por ka shqetësime se autoritetet […]

LEXO TE PLOTE