Connect with Us

Aktorja e njohur çmend rrjetin me këto foto/ Mesazh i qartë për Neymar

Sport

Aktorja e njohur çmend rrjetin me këto foto/ Mesazh i qartë për Neymar

Publikuar

-

Partnerja e Neymar, Bruna Marquezine, ka ndezur rrjetin me fotot më të fundit të publikuara në Instagramin e saj zyrtar, ku ndiqet nga më shumë se 38 milion fansa. Bukuroshja braziliane madje edhe ka ngacmuar partnerin e saj, pasi në një nga fotot “hot” të publikuara, nga shkruar: “Edhe një javë nga Shën Valentini…”

Padiskutim një mesazh për Neymar i cili aktualisht është i dëmtuar dhe pak ditë më parë, festoi ditëlindjen e tij të 28-të. Si ylli i PSG-së, ashtu dhe bukuroshja Marquezine, e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre, si dhe shpeshherë kanë rënë “pre” edhe e paparacëve në Paris.

Aktorja 24 vjeçare është shumë e suksesshme në Brazil dhe jo vetëm, pasi fama e saj po rritet dita-ditës. Edhe kontratat me kompanitë më të mëdha të modelingut janë shtuar dhe fotot e Marquezine, shpeshherë marrin vëmendje të madhe në internet.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: