Connect with Us

Kastrioti drejt Superligës, bën një super goditje në merkato

Sport

Kastrioti drejt Superligës, bën një super goditje në merkato

Publikuar

-

Kastrioti drejt rikthimit në Kategorinë Superiore. Krutanët ndodhen në vendin e parë në Grupin e tyre, ndërsa janë përfocuar shumë edhe në merkato. Klubi ka bërë të ditur në faqen zyrtare se ka firmosur sërish me Edy Bojom.

Mbrojtësi ishte pjesë e skuadrës sezonin e kaluar, ndërsa është rikthyer sërish te Kastrioti. Një goditje për Superligë për ekipin e Ndreut me cilësinë që ka në skuadër e bën edhe me të thjesht arritjen e këtij objektivi.

Postimi i Kastriotit:

EDY BOJOM ËSHTË SËRISH PJESË E KASTRIOTIT

QENDËRMBROJTËSI EDY BOJOM, I CILI ISHTE PJESË E SKUADRËS EDHE SEZONIN E SHKUAR NË SUPERIORE, ËSHTË RIKTHYER NË SHQIPËRI DHE PREJ DITËS SË SOTME AI I ËSHTË BASHKUAR SKUADRËS NË STËRVITJE.

MIRË SE ERDHE BOJOM

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: