Connect with Us

Tërboi rrjetin me videon e fundit, gruaja e futbollistit rrezikon 3 vite burg

Sport

Tërboi rrjetin me videon e fundit, gruaja e futbollistit rrezikon 3 vite burg

Publikuar

-

Bashkëshortja e futbollistit ukrainas Mykola Moroziuk mund të përballet me një dënim me tre vite burg për abuzim me simbolet shtetërore pasi ajo këndoi himnin kombëtar të Ukrainës teksa kishte pozuar duke treguar të brendshmet.

Siç raporton “RT”, Irina Moroziuk shpërndau postimin më 1 shkurt në rrjetet sociale dhe bëri fansat të reagojnë shumë keq në mediat sociale.

Videoja, e cila ka qarkulluar në internet duke u bërë virale, tregon Moroziuk të veshur me një palë pantallona të gjera blu të errët të ulura të cilat ekspozonin të brendshmet e verdha.

Një kombinim ngjyrash që përputhet me atë të flamurit të Ukrainës. Biondja mund të shihet duke u filmuar në pasqyrë dhe duke kënduar himnin kombëtar të Ukrainës.

Ajo njihet për postimet e saj provokuese dhe gjysmë e zhveshur, po të shohësh profilin e saj në rrjetet sociale.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: