Connect with Us

E ka montuar në shtëpi… (foto)/ Zbulohet sekreti i shkëlqimit të Lukakut tek Interi

Seria A

E ka montuar në shtëpi… (foto)/ Zbulohet sekreti i shkëlqimit të Lukakut tek Interi

Publikuar

-

Romelu Lukaku nuk ka ndërmend të ndalet. Bomberi i Interit realizoi golin e 17-të në Serie A në derbin përballë Milanit dhe golin numër 21 sezonal. 26-vjeçari nuk ka pushuar fare këtë sezon dhe gjendja e tij fizike është e shkëlqyer.

Kjo e ka një sekret. Lukaku përdor një dhomë hiperbarike në shtëpinë e tij, diçka që i lejon të çlodhet dhe pushojë ashtu siç duhet. Sulmuesi zikaltër e ka montuar në shtëpi këtë dhomë dhe po ia del të rikuperohet dhe të rigjenerojë trupin e tij në mënyrë perfekte.

Pasojat pozitive dallohen lehtësisht në fushën e blertë, aty ku Lukaku vrapon pafund dhe kryen sprinte të shumta. Një dhomë të tillë përdorin edhe futbollistë të tjerë, mes tyre edhe CR7.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

“Po më lajmërojnë çdo ditë për miqtë e mi të vdekur”, rrëfimi rrënqethës i ndihmësit të Rejës

Publikuar

-

Nga

Zv/trajneri i Shqipërisë Serxho Porrini rrëfen se shumë miq të tij po humbasin jetën për shkak të koronavirusit në Itali. Ish-futbollisti i Juventusit, i cili ka humbur në këtë katastrofë natyrore edhe njërin prej kushërinjve të tij, këmbëngul që ky sezon të shtyhet për vitin e ardhshëm duke e konsideruar si “të sforcuar dhe të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Shoku i Elseid Hysajt bën gjestin e madh/ Restoranti i tij vihet në sherbim të mjekëve

Publikuar

-

Solidarizimi në këto ditë të vështira vazhdon. Arkadiusz Milik dhe e fejuara Jessica, kanë vendosur të shfrytëzojnë restorantin e tyre Food&Ball që kanë në vendlindje. Ai është mbyllur këto kohë, por sulmuesi i Napolit ka vendosur ta shfrytëzojë për trupat mjekësore të Katoëice në Poloni. Iniciativa ka qenë e Jessicas, e cila ka hedhur idenë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE