Connect with Us

EPIKE/ Video: Ja çfarë bën Salah në kohën e lirë

Premier Liga

EPIKE/ Video: Ja çfarë bën Salah në kohën e lirë

Publikuar

-

Mohammed Salah është një nga futbollistët më të mirë në botë dhe pikat e tij më të forta, janë shpejtësia dhe cinizmi para porte. Jurgen Klopp po arrin t’i marrë më të mirën yllit egjiptian, i cili u shpall dy vite radhazi golashënuesi më i mirë në Premier League.

Sezonin e shkuar, Salah fitoi Championsin me të kuqtë, ndërsa këtë sezon, titulli kampion në Premier League duket thjesht çështje kohe. Me egjiptianin që i ka fituar të gjithë, disa tifozë në rrjetet sociale e kanë “zbuluar” në futbollin amerikan.

Në një video të shpërndarë nga Korie, tifoz i Liverpool, shihet një sportist i Regby, i cili ka një ngjashmëri të frikshme me Salah. Kjo video, ka marrë 2 milion shikime në vetëm pak orë, duke u shpërndarë nga të gjitha faqet e njohura sportive në Twitter.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: