Connect with Us

“Ja çfarë i kam kërkuar presidentit Halili”, legjenda Devi Muka tregon planet

Sport

“Ja çfarë i kam kërkuar presidentit Halili”, legjenda Devi Muka tregon planet

Publikuar

-

Drejtori i Akademisë së Tiranës ka treguar edhe planet dhe objektivat e tij personal.Devi Muka është përgjigjur se çfarë synimesh ka për vazhdimësinë: “Dëshira dhe fokusi kryesor është akademia. Tani po bëjmë një fushë te re. Edhe kur kam qenë te Tirana, të njëjtën gjë i kam kërkuar Halilit.

Më pëlqen të merrem me fëmijët dhe ndihma që unë mund t’i jap Tiranës është që të nxjerr sa më shumë futbollistë. Kaq për momentin, por duke parë dhe duke bërë, sepse në klub jemi.

Nuk i dihet… Çdo gjë mund të ndodhë dhe unë jam, gati. Për momentin kam këtë plan dhe dua që ta çoj deri në fund, ta realizoj e për këtë më duhet një kohë e caktuar”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: