Connect with Us

“Kur do na i jepni ato picat”, plas gallata te Kukësi

Sport

“Kur do na i jepni ato picat”, plas gallata te Kukësi

Publikuar

-

Situata te Kukësi është mjaft e mirë falë rënditjes, ndaj kjo gjë ka sjellë një atmosferë pozitive. Mesfushori Eduart Rroca ka bërë një postim në rrjetet sociale ku ka ”ngacmuar” Abazajn dhe Teqjan, duke u kërkuar atyre pica për shkak të një fitoreje në stërvitje. Bashke më të, në një skuadër mesa duket ka qënë dhe Vasil Shkurtaj, që ka shpërndarë storyn e lojtarit nga Librazhdi. Nuk mund të mungonte dhe një mbishkrim: ”Winner Team”, që do të thotë se janë ekipi fitues në stërvitjen e sotme.

Titulli mbetet një objektiv i rëndësishëm dhe i arritshëm për verilindorët që e shohin veten në krye të rënditjes, duke lënë pas pretendentët. Megjtihatë, deri në fund ka akoma shumë ndeshje dhe futbollit nuk i dihet kurrë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: