Connect with Us

Pioli bën valixhen gati/ Milani piketon një super trajner

Seria A

Pioli bën valixhen gati/ Milani piketon një super trajner

Publikuar

-

Zhgënjimi i Milan në derbi mund t’i kushtojë stolin trajnerit Stefano Pioli. Pankina e teknikut italian, ka nisur të lëkundet dhe sipas mediave italiane edhe triumfi në Kupën e Italisë nuk do të mund ta shpëtonte Piolin.

Klubi kuqezi bëri të ditur një takim që ka zhvilluar së fundi me trajnerin 54-vjeçar në lidhje me të ardhmen. Nëse italiani nuk do të arrij të sigurojë një vend në Champions Legaue atëherë ndarja me “Djallin” do të jetë e padiskutueshme.

Edhe pse ende nuk ka asgjë konkrete, Masimiliano Alegri është emri që qarkullon më së shumti në Milano, për një rikthim të mundshëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

“Po më lajmërojnë çdo ditë për miqtë e mi të vdekur”, rrëfimi rrënqethës i ndihmësit të Rejës

Publikuar

-

Nga

Zv/trajneri i Shqipërisë Serxho Porrini rrëfen se shumë miq të tij po humbasin jetën për shkak të koronavirusit në Itali. Ish-futbollisti i Juventusit, i cili ka humbur në këtë katastrofë natyrore edhe njërin prej kushërinjve të tij, këmbëngul që ky sezon të shtyhet për vitin e ardhshëm duke e konsideruar si “të sforcuar dhe të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Shoku i Elseid Hysajt bën gjestin e madh/ Restoranti i tij vihet në sherbim të mjekëve

Publikuar

-

Solidarizimi në këto ditë të vështira vazhdon. Arkadiusz Milik dhe e fejuara Jessica, kanë vendosur të shfrytëzojnë restorantin e tyre Food&Ball që kanë në vendlindje. Ai është mbyllur këto kohë, por sulmuesi i Napolit ka vendosur ta shfrytëzojë për trupat mjekësore të Katoëice në Poloni. Iniciativa ka qenë e Jessicas, e cila ka hedhur idenë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE