Connect with Us

Zidane heq dorë nga Pogba për zbulimin e Tares/ Ofron miliona euro dhe një lojtar “big”

La Liga

Zidane heq dorë nga Pogba për zbulimin e Tares/ Ofron miliona euro dhe një lojtar “big”

Publikuar

-

Merkato e futbollit nuk mbyllet në asnjë moment.

Të mëdhatë e Europës po studiojnë goditjet që do të bëjnë në verë dhe në shtëpinë e Real Madrid, Zidane duket se ka një emër për t’i propozuar presidentit Perez.

Trajneri francez duket se ka hequr dorë nga Pogba dhe tani ka vënë në shënjestër Sergej Milinkovic-Savic. Lazio ka refuzuar oferta të rëndësishme edhe nga Angli për 24-vjeçarin, por Florentino Perez, sipas Don Balon, duket se ka bërë gati një ofertë të parezistueshme.

Në Spanjë flitet për 70 milionë euro, plus përfshirjen e James Rodriguez në operacion. Domethënë, jo një ofertë e zakonshme. E sigurt është se për këtë çështje do të diskutohet në verë. Ndërkohë, Real Madrid ka dhënë një sinjal të fortë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: