Connect with Us

Plas skandali/ Publikohet video ku kampioni i njohur tradhton gruan e tij

Sport

Plas skandali/ Publikohet video ku kampioni i njohur tradhton gruan e tij

Publikuar

-

Conor McGregor nuk mund të qëndrojë larg vëmendjes së polemikave dhe skandaleve. Luftëtari irlandez u rikthye ne UFC 2 javë më parë, ku mposhti që në raundin e parë Donald Cerrone. Pas fitores, duket se McGregor nuk i ka ndaluar ende festat e çmendura dhe daljet në orët e vona.

Irlandezi është i martuar me Dee Devlin që nga viti 2008 dhe djali i tij i parë, Conor Jack, ka lindur në vitin 2017. Një video e McGregor është publikuar sot nga media të ndryshme, ku shihet një vajzë e paidentifikuar që mban telefonin e saj në dorë, duke kërcyer.

McGregor është i shtrirë në krevat gjysmë i zhveshur dhe menjëherë, kjo video u bë virale. Nuk është hera e parë që McGregor akuzohet për tradhti ndaj gruas së tij, por tashmë me këtë video të publikuar, gjërat pritet të marrin një kthesë edhe më të madhe.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: