Connect with Us

Lidhja me Eros Grezdën, Oriola Marashi zbulon çfarë dhurate do për Shën Valentinin

Super Liga

Lidhja me Eros Grezdën, Oriola Marashi zbulon çfarë dhurate do për Shën Valentinin

Publikuar

-

Nesër është “Shën Valentini” dhe shumë çifte po merren me detajet e fundit të dhuratave për partnerët. Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet e rinj të showbizit shqiptar, teksa lidhja e tyre u konfirmua nga një foto ku dy të rinjtë ishin kapur për dore.

Anësori ofensiv i kombëtares kuqezi la Rangers në merkaton e janarit dhe u rikthye te Osijek në Kroaci, aty ku zhvilloi sezonin më të mirë të karrierës (2017-2018).

Modelja bukuroshe ka treguar dhuratën e dëshiruar për Shën Valentin nëpërmjet një InstaStory dhe tani pritet nëse futbollisti gjakovar do ia plotësojë dëshirën apo do i dhurojë ndonjë surprizë edhe më të bukur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Historike/ Ja rekordi që theu Dinamo në Kupat e Europës

Publikuar

-

Nga

Dinamo arriti që afro dy dekada më parë të rikthehet te titulli kampion, nën presidencën e Besnik Sulajt dhe me një skuadër që grumbulloi më të mirët e futbollit shqiptar. Mjafton të përmendësh portierin e tretë të Kombëtares, Ilion Lika, apo dhe sulmin, aty ku kualitete si: Fjodor Xhafa e Daniel Xhafaj, Klodian Asllani apo […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Në Amerikë mahniten nga CV e Daniel Xhafajt, sulmuesi vlonjat me detyrë të rëndësishme në klubin e futbollit

Publikuar

-

Nga

Daniel Xhafaj mbahet mend nga të gjithë pasi ka provuar që të luajë me shumë skuadra, nga më të mirat e vendit tonë, e kudo duke spikatur edhe si shënues apo fitues trofesh. Vlonjati e ka nisur në skuadrën “mëmë”, Flamurtari i Vlorës, me një ekip që synonte titullin dhe Kupën e Shqipërisë në sezonin […]

LEXO TE PLOTE

Sport

“Jam i shqetësuar për rrogat”, Bruno Dita surprizon me deklaratën e fundit

Publikuar

-

Nga

Pas kapitenit të Vllaznisë Gilman Lika një tjetër lojtar që mban shiritin e kapitenit në Kategorinë Superiore jep alarmin për situatën ku ndodhet futbolli shqiptar, ndërsa pranon se është i shqetësuar për rrogat. Bëhet fjalë për mesfushorin e Skënderbeut Bruno Dita i cili në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” i bën thirrje qeverisë të […]

LEXO TE PLOTE