Connect with Us

Nisin organizimet për supersfidën ndaj Tiranës, tifozët e Skënderbeut gati për të pushtuar kryeqytetin

Sport

Nisin organizimet për supersfidën ndaj Tiranës, tifozët e Skënderbeut gati për të pushtuar kryeqytetin

Publikuar

-

Skënderbeu po zhvillon përgatitjet e fundit në kuadër të transfertës delikate të së shtunës, ndaj Tiranës. Tifozët korçar, duke ditur mirë rëndësinë që ka ndeshja kanë nisur organizimet për të qënë sa më të shumtë në numër pasnesër. Gjatë gjithë sezonit, ata kanë qënë me ekipin kudo për t’i dhënë zemër. Edhe këtë herë, duket se zhgënjim në shkallët e stadiumit nuk do ketë.

Natyrisht, kjo është gjëja më e sigurtë pasi ndeshje të tilla janë të paparashikueshme.Kjo fazë e kampionatit tregon shumë për ecurinë e skuadrës më tej dhe përcakton objektivat. Kundërshtari vjen në një moment të mirë, pasi kryeyqtetasit e Tiranës rënditen në vendin e dytë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: