Connect with Us

Plani i frikshëm/ Tre të çmendurit do të ndeshen bashkë në një natë

Sport

Plani i frikshëm/ Tre të çmendurit do të ndeshen bashkë në një natë

Publikuar

-

Ndeshja e vitit 2017 mes Floyd Mayweather dhe Conor McGregor ka qenë një nga më fitimprurëset të historisë së sporteve luftarake.

Mayweather e fitoi pa shumë vështirësi ndeshjen me nokaut teknik dhe që prej atij momenti thashethemet për një revansh nuk kanë pushuar.

Gjatë një interviste të ditëve të fundit, Mayweather shprehet se revanshi është i mundur, por mund të vijë në një mënyrë që askujt nuk do t’ia priste mendja.

Kjo pasi boksieri i pamposhtur i ka ofruar një ide tepër origjinale presidentit të UFC, Dana White.

Ai ka kërkuar të ndeshet me McGregor dhe Khabib Nurmagomedov në të njëjtën natë.

Ai kërkon të mposhtë dy yjet më të mëdhenj të MMA brenda 24 orëve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: