Connect with Us

Në 4 ndeshjet e fundit kanë vetëm 1 fitore/ Super modelja iu “ngre moralin” futbollistëve të Juventusit (foto)

Të tjera

Në 4 ndeshjet e fundit kanë vetëm 1 fitore/ Super modelja iu “ngre moralin” futbollistëve të Juventusit (foto)

Publikuar

-

Juventus po kalon një moment jo, pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje, një barazim dhe vetëm një fitore, ndërsa për të “ngritur moralin” e bardhezinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e “flaktë” e bardhezinjve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”, ndërsa në një intervistë për mediat rozë deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Super Liga

Video: Partizani-Bylis, rihapet takimit/ Ballshiotët tundin rrjetën

Publikuar

-

Në “Air Albania” po luhet supersfida mes Partizanit dhe Bylisit e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore. Kampionët në fuqi të Superiores do të kërkojnë të përfitojnë nga humbja e Kukësit në sfidën ndaj Tiranës, për t’iu afruar sa më shumë kreut. Kronologjia e ndeshjes: 4’ GOOOL Partizani, shënon Kordeiro. Telushi hedh një […]

LEXO TE PLOTE

Sport

RTSH i surprizon të gjithë, zbulohet sfida që do të transmetojë pa pagesë

Publikuar

-

Nga

Kategoria e Parë do të luajë sot javën e 17-të të saj. I gjithë Grupi do të zbres në fushë për të luajtur ndeshjet e radhës, ndërsa Grupi B do të luajë ditën e nesërme. RTSH do të sjell në ekranin e teleshikuesve shqiptar supesfidën mes Kastriotit kryesues dhe Erzenit. Një ndeshje që do të […]

LEXO TE PLOTE

Sport

“Trukimet na turpërojnë vendin”, Emanuela Rusta rrëfim special për median franceze

Publikuar

-

Nga

Emanuela Rusta ësh të bërë një protago niste e padiskutueshme në botën e futbollit në vendin tonë. Gjyqtarja nga Elbasani është bërë e para femër shqiptare që ka marrë stemën e FIFA-s. Një personazh shumë i dashur, që i ka bërë të gjithë për vete në botën e egër të futbollit në vendin tonë, ku […]

LEXO TE PLOTE