Connect with Us

Prag Champions League/ Neymar çmend PSG-në me veprimin e fundit

Sport

Prag Champions League/ Neymar çmend PSG-në me veprimin e fundit

Publikuar

-

Neymar kthehet në qendër të vëmendjes për arsyet e gabuara. Ylli i PSG-së po rikuperohet nga dëmtimi që e ka detyruar të mungojë në në tri ndeshjet e fundit dhe në horizont është ndeshja e parë e 1/8-ave të Champions League kundër Borussia Dortmund-it. Një ndeshje shumë e rëndësishme për fatin europian të parisienëve.

Sipas Le Parisien, Neymar duket se nuk po i jep rëndësinë e duhur sfidës. Braziliani, në fakt, ka fluturar në Dusseldorf në ditët e kaluara për të marrë pjesë në një eveniment mode të organizuar nga Peek&Cloppenburg. Një lëvizje që nuk u ka pëlqyer aspak drejtuesve të klubit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Ja si reagon Thomas Strakosha kur sheh njerëz që thyejnë karantinën

Publikuar

-

Nga

Të qendruarit në shtëpi duket se është e vetmja armë me të cilën njerëzimi mund të luftojë koronavirusin Por, kjo strategji, Thomas Strakoshës, nuk i pëlqen aspak por ska zgjidhje tjeter. Gardiani i Lazios gjendet i izoluar në Romë, ndërsa reagimin e tij për ata që thyejnë karantinën e bën të ditur me anë të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Igli Tare bën gati super goditjen, pranë akordin me yllin e Milanit

Publikuar

-

Nga

Lacio po mendon të përforcohet me mbrojtësin dhe kapitenin e Milanit Alesio Romanjoli. Sipas mediave italiane, drejtuesit  e “Djallit” po mendojnë të nisin fushatën e reduktimit të pagave për skuadrën dhe nuk bën përjashtim nga kjo nismë dhe Romanjoli. Mendohet se paga e lojtarit do të zbresë nga 3.5 milionë euro në sezon në 2 […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

De Biazi: Edi Rama trullosi pasanikët e Europës, Italia nuk do jetë më kurrë si më parë për shqiptarët

Publikuar

-

Nga

Xhani De Biazi është nga ata që lënë gjurmë. Kush ka dyshime për këtë, duhet të pyesë tifozët e Torinos. Le t’u marrin atyre një opinion për kryeveprën që bëri trajneri i parë në epokën e Urbano Kairos. Asokohe, trajneri dhe presidenti realizuan diçka fantastike. Ishte sezoni 2005-2006. Ose hidhuni një sy për pak sekonda […]

LEXO TE PLOTE