Connect with Us

U përfol për kalim te Tirana, nuk do e besoni ku do transferohet Arlind Ajeti

Kombëtare

U përfol për kalim te Tirana, nuk do e besoni ku do transferohet Arlind Ajeti

Publikuar

-

Arlind Ajeti u përfol për një kalim te Tirana gjatë merkatos së janarit. Mbrojtësi shqiptar ishte dëshira kryesore e bardhebluve,por e mbajti si një variant të fundit.

Gjithçka e ka një shpjegim se përse nuk u zyrtarizua, ndërsa jemi në mesin e muajit shkurt. Ajeti është pranë kalimit te Vejle në Danimarkë, që luan në kategorinë e dytë.

Atje do të gjejë edhe një tjetër futbollist shqiptar, Ylber Ramadanin, prandaj ambientimi do të jetë më i lehtë. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

De Biazi: Edi Rama trullosi pasanikët e Europës, Italia nuk do jetë më kurrë si më parë për shqiptarët

Publikuar

-

Nga

Xhani De Biazi është nga ata që lënë gjurmë. Kush ka dyshime për këtë, duhet të pyesë tifozët e Torinos. Le t’u marrin atyre një opinion për kryeveprën që bëri trajneri i parë në epokën e Urbano Kairos. Asokohe, trajneri dhe presidenti realizuan diçka fantastike. Ishte sezoni 2005-2006. Ose hidhuni një sy për pak sekonda […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Isli Hidi: Ja cili trajner më ka pëlqyer më shumë te kombëtarja

Publikuar

-

Nga

Isli Hidi ishte një nga lojtarët më të mirë te Bylisi, deri në momentin kur u pezullua kampionati, pavarësisht disa ndeshjeve të fundit, ku nuk tregoi një formë shumë të mirë Portieri i ballshiotëve, ka dhënë një prononcim për “Supersport”, ku është shprehur se nuk e ndjen veten gati për të lënë futbollin. Gjithashtu ai […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

“Është ëndërr të qëndrosh me një lojtar kaq të madh”, Gjasula ngacmon Manajn

Publikuar

-

Nga

Si shumë njerëz të tjerë edhe futbollistët janë të izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të Koronavirusit. Kjo ka bërë që ata të jenë më shumë aktivë në rrjetet sociale, ku postojnë foto dhe video nga momentet në shtëpi, por edhe foto nga e kaluara. Pikërisht këtë ka bërë edhe Rei Manaj, që ka […]

LEXO TE PLOTE